Azi dimineață m-a cuprins un sentiment ciudat. Un sentiment de liniște bruscă și de neliniște în același timp. Știu că se va întâmpla ceva în curând. Pot simți asta… și nu pare a fi ceva bun.
Cunosc sentimentul acesta! E drept că este puțin mai diferit acum, însă destul de asemănător cu cele avute anterior.
Până acum nu m-am înșelat, din păcate. Sper însă ca de data asta să o fac, în cazul în care se apropie un eveniment neplăcut. Deși, mai tare sper că va fi ceva plăcut. Ceva ce mă va face extrem de fericită. Îmi doresc asta mult. Mai mult decât orice, însă știu că este aproape imposibil. 🙁
E ciudat… aș vrea să nu am acest “al șaselea simț”, dacă îmi permiteți să-i spun așa… Prefer să mă ia lucrurile prin surprindere, fără să mă aștept la ele. Acum mă aștept la ceva rău…
That’s strange!


Siiiiiiiiiii? S-a intâmplat ceva?
Inca nu. Si nici sentimentul nu a disparut 🙁
[…] Andria Diana […]
[…] Strange feeling […]
Eu le spun presentimente… se îndeplinesc ades… poate niciodată cum mă aștept… dar e ciudat…
Presentimente… chiar sunt ciudate si uneori de neinteles.
Ma intreb oare cum o fi sa ai premonitii… sa prevezi foarte clar un eveniment care urmeaza sa se intample… sa fii un fel de medium. Cred ca e o povara dar si un dar in acelasi timp. 🙂